Informace a obsazenost

Informace a obsazenost

Zarezervujte si pobyt již nyní

DOVOLENÁ NA VYSOČINĚ

Pojďte strávit dovolenou příjemně, v centru mnoha turisticky i rekreačně zajímavé oblasti Českomoravské vrchoviny, na Chatě NMNM. Nejen díky svému výbornému umístění je chata ideální k rodinným či firemním pobytům, neboť se nachází uprostřed mnoha turisticky atraktivních lokací. Ze zajímavých lze zmínit například Vysočina Arenu, centrum Nového Města na Moravě nebo Harusův kopec, vše nacházející se asi 1 km od Chaty NMNM nebo třeba přírodní koupaliště vzdálené přibližně 500 m. Pokud patříte mezi nadšené turisty, zajisté oceníte tipy na výlety, které jsme pro Vás připravili pod odkazem níže.

Nemáte ještě plány na prázdniny? Pojeďte do Nového Města na Moravě!

Informace

Příjezd možný od 15 - 18 hod Odjezd do 10 hod Podrobnější informace k vlastnímu ubytování naleznete v rubrice Informace.

Chata NMNM

Soukromí

Chata NMNM se nachází na okraji města v chatové oblasti "Zahradníkův kout" obklopena lesem a loukami.

Wifi a TV

Bezplatné wifi připojení k internetu a O2 TV.

Dostatek prostoru

Nalezneme zde tři "patra", ve kterých se nachází 5 samostatných pokojů s 13 lůžky s možností přistýlky nebo dětské postýlky, vybavená kuchyně a společenská místnost. Každé patro navíc disponuje vlastním sociálním zařízením a samostatnou toaletou.

Volnočasové využití

Chata NMNM disponuje rozsáhlou oplocenou zahradou, která je ubytovaným hostům neomezeně k dispozici. Dále je možné využít venkovní terasu s grilem nebo společenské hry k zapůjčení. V těsné blízkosti se nachází tenisové kurty a beach volejbalové hřiště.

Parkování

K dispozici je malé soukromé parkoviště hned u chaty.

Nové Město na Moravě

Do centra Nového Města na Moravě se dostanete pěšky asi za 15 minut (1 km). Stejnou vzdálenost je třeba ukonat pro výlet k Harusovu kopci nebo například Vysočina Areně. V letních měsících je možné využít přírodní koupaliště 500 m vzdálené.

Rezervace

Máte zájem o ubytování nebo pronájem celé chaty? Kontaktujte nás prostřednictvím jedné z níže uvedených možností. V případě, že máte zájem o ubytování, vyplňte prosím níže uvedený rezervační formulář. Na uvedenou e-mailovou adresu Vám budou následně zaslány podrobnější informace a pokyny k platbě. Pro konečnou rezervaci je nutné uhradit rezervační poplatek ve výši 50% ceny pobytu. Do doby jeho uhrazení bude rezervace brána pouze jako předběžná.

+420 602 346 147 - Radek Brabec

+420 724 400 480 - Marek Kučera

info@chatanmnm.cz

Načítá se kalendář...
Powered by Booking Calendar
-
Dostupné
 
-
Rezervováno
 
-
Předběžně rezervováno


Menu